Emelt töri szóbelijén mennyire nehéz 20 pontot szerezni?
Figyelt kérdés
Az írásbelit rettenetesen elrontottam szóval ezzel már nem tudok duplázni. Viszont más felvételi tantárgyakból szerencsére összejöttek a pontjaim.
Szóval ez a töri most ilyen "legyektúlrajta" kategóriába került.
Az lenne a kérdésem hogy mennyire nehéz a 60 pontból 20-at elérni?
Köszönöm a válaszokat:)
2010. máj. 21. 11:59
2/2 anonim 



válasza:





Olvasd el kétszer háromszor a kidolgozásokat.
Amit kihúzol tételt azt jól nyálazd át, a forrásokat, részletesen mondj el mindent.
Ez nagyrészt kompetencia, szóval nem árt gyakorolni.
Én olyan tételt húztam, amit egyáltalán nem tudtam, kidolgozások meg sem említették, de 40 pontot összeszedtem a forrásból és az atlaszból.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!