Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosira jelentkezők! Hogy...

Orvosira jelentkezők! Hogy sikerültek a felvételi érettségik?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ki hogy érzi, hány százalékra csinálta a bioszt, és a kémiát/fizikát. Szerintetek esélyes, hogy az emelt biosz miatt lejjebb mennek a ponthatárok kicsivel?
2010. máj. 21. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Most mindenhol az terjeng, hogy tök szar lett a biosz átlag. De azért én nem reménykednél túlzottan, mert tavaly is ugyanez terjengett:D Akkor is mondták, hogy vmi 50% lett az átlag meg blabla...aztán mégse.

Ha lejjebb is megy, max pár ponttal.

2010. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sem számítok sok pontra, hogy lejjebb menne, bár, ha csak 5 ponttal lentebb lenne, mint a tavalyi, annak nagyon örülnék :D Viszont ezt most a javítótanároknak is mondta a minisztérium, hogy az utóbbi 10 év legnehezebb bioszérettségije volt ez (olyanokkal benne, amit utoljára egy 1973as könyv írt). csak kíváncsi lennék, hogy kifejezetten az orvosira jelentkezőknek, hogy sikerült :)
2010. máj. 21. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát reménykedni lehet:D De nézz be felvi.hu fórumokra, ha kíváncsi vagy hogy sikerült a mostani végzősöknek. Ott több ilyen embert találsz szerintem:D (emelt biológia érettségi és orvosira 2010 topic:)
2010. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!