Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 2011-es felvételi eljárás...

A 2011-es felvételi eljárás során hogyan értesülnek a jelentkezők arról, hogy felvételt nyertek-e a megjelölt egyetemre vagy főiskolára?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Kapni fognak az Oktatási Hivataltól egy határozatot, amiben leírják minden egyes szakra vonatkozóan, hogy hány pontot és hogyan értek el, illetve azt, hogy ezek alapján hova nyertek felvételt.
2011. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21-én SMS-ben! :D
2011. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ava87 ***** válasza:
Ha megadtad a mobilszámod, akkor sms-ben, de az nem hivatalos értesítés (mondjuk én még nem igazán hallottam olyat, hogy valakinek kiküldték, hogy felvették, aztán mégse), illetve megnézed a ponthatárokat a neten, és látod, hogy felvettek-e. Továbbá, kapsz majd levelet is róla - és az már a hivatalos.
2011. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az SMS-t jó ha a ponthatárok kihirdetése utána 2-3-4-6-24 órával kapod meg.

Egyszerűbb felmenni a netre és megnézni. Nem nagy dolog.

2011. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, akkor nem várom az sms-t, az soká ér ide, inkább megnézem neten.

De neten úgy kb mikor lesz fenn? 8 óra után remélem nem sokkal mert már nagyon kíváncsi vagyok:)

2011. júl. 15. 09:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!