Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azok, akik nem mennek nyaralni...

Azok, akik nem mennek nyaralni, nem kellemetlen, új tanévben erről beszélni, írni, amikor ez a feladat, hogy hol voltál nyaralni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 20. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi általában mentünk nyaralni, de mindig belföldön és mindig ugyan oda (még a mai napig is oda járunk amúgy - és szeretünk oda járni), viszont rühelltem ezt a beszámolósdit év elején. Főleg amikor fogalmazást is kellett róla írni. Mintha bárkinek bármi köze lenne hozzá.

A másik ilyen volt, hogy "mit kaptál karácsonyra".

2017. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk is sokszor volt, hogy nem futotta fullextrás nyaralásra, de a beszámolósdi nekem sosem okozott gondot. Egyébként pedig nyaralás nem csak a tengerparton töltött másfél hét döglődés lehet méregdrága hotelekben... Nyaralás az, amit te annak tekintesz! Mi sokszor egy-egy hétvégére vagy napra mentünk csak el valahova kirándulni, esetleg nagyszülőkhöz, haverokhoz - erről is ugyanolyan érdekesen és élvezetesen be lehet számolni ;) Ha meg téged zavar ez a helyzet, egyszerűen találj ki valamit! Vagy rgy ügyes kis tereléssel elmondhatod, hogy a pihenés mellett te a nyarad jó részét munkával/nyelvtanulással/stb. töltötted.
2017. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Igazából nem is azzal volt a főbb probléma, hogy el kell mondani. Hanem azzal, hogy sok embernek ez plusz egy indokot adott a dicsekedésre. És nekünk ezeket kötelező jelleggel végig kellett hallgatni, csak azért mert a tanár ezt a kreatív feladatot tudta kitalálni szeptemberre.
2017. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem vagány helyekre szoktak vinni nyaralni, de így is kényelmetlenül érzem magam ha erről kell beszélni, s unom végig hallgatni is a többiekét, barátokkal megbeszéljül max. Sokszor szándékosan a tanár olyan légkört varázsol hogy "na lássuk kinek mennyire gazdag a családja"... S sokan ott pattognak, veszik az adást hogy mit akar hallani a tanár, s nagyzolnak stb... Meg a másik célja hogy egy órát ellehessen tölteni a semmivel. Én volt hogy annyit mondtam hogy sehol, mert semmi kedvem nem volt elmondani tizedjére hogy merre voltam.
2017. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!