Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne váltani? Bővebbe...

Érdemes lenne váltani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szeptember óta egyetemre járok, de így a második félév végére kiderült, hogy tökre nem érdekel az amit most tanulok. Év közben rájöttem, hogy a gazdasági pálya sokkal jobban érdekel. De arról meg azt mondják, hogy borzasztó sokan vannak nem lesz állásuk stb.. Másik gondom, hogy ha újra felvételiznék jövőre akkor is egy évig még szenvedjek a mostani helyen vagy mit csináljak ez idő alatt?
2010. máj. 16. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

a gazdasági pálya jó, de hol tanulsz most? lehet, hogy a mostani jobb, de ha nem érdekel, felesleges kínlódnod vele


a szabad félévedben meg csinál nyelvvizsgát!!!

2010. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Villamosmérnöknek tanulok most. Nyelvvizsgám meg van kettő is.
2010. máj. 16. 23:15
 3/3 anonim válasza:
Én a helyedben tanulnék inkább egy becsületes szakmát, ha annyira nem érdekel a dolog. Mindenki azt hiszi hogy a főiskola megold mindent, és sajnos emiatt egyre kevesebb jó szakmunkás van az országban. Gondolj bele, azzal talán még állásod is lesz. Nekem hidd el ez így van.:) Én főiskolát is végeztem, de csak szakmával tudtam elhelyezkedni.
2010. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!