Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet pulcsi ujjából...

Hogyan lehet pulcsi ujjából PUSKÁZNI (szóbelin)?

Figyelt kérdés

Szóbelim lesz, tanultam rá, de parázós vagyok....

Eddig máshogy puskáztam, de sokan átvették tőle, lebuktak és már félek azt a módszert használni...


Szóbeli lesz kb 45 tétellel - amit már (megtanultam) begépeltem, lekicsinyítettem, összehajtottam kétfelé és össze is ragasztottam. Így most van 45 db 6,5*4,5cm-es kétoldalú puskám...


- A helyszín: egy kisebb terem, 1 tanári asztal, 1 felelős asztal, két kidolgozós asztal.

- Tanárok: 2 tanár

- Diák: talán lesz előttem egy felelő, feltéve ha eljön vizsgázni

- Pad: fiók nélküli, 4 láb egy asztallap, direkt ilyen padok vannak :(((

- talán elő lehet hagyni egy kisebb tolltartót, meg talán egy 10es papírzsepicsomagot.

- kapunk 2db A4 papírt


A megfelelő tétel kiválasztása nem gond, csak az, hogy utána hogyan vegyem elő, hol tartsam, hogy el tudjam olvasni... ha a bal kezemben tartom / vagy kezem alatt akkor -azt a sasszemű vizsgáztatók kiszúrják. Az tuti odajönnek és felemelik a kezemet, akkor ott lesz... (mások így buktak le)

Gondoltam gumizásra, de 45 tételt nem tudok csak úgy felgumizni a karomra!? Sajnos annyira nincs vastag karom :)))


Szóval a kérdésem, ti hogyan szoktátok: Hol tartjátok? hogyan forgatjátok, vagy hogyan tüntetitek el? Esetleg ha készítek egy gumialapot, hogyan tudnám könnyen rácsatlalkoztatni a kiválasztott tételt?


Bármilyen ötletet ezzel kapcsolatosan szívesen olvasok!


2010. máj. 11. 11:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kezed alá teszed, nem tudom, én csak a tenyeremben tartottam, mert mivan ha a kezed alól nem tudod felemelni, vagy megfordítani, ha az egyik tanár pl folyton néz :)))


Tenyeredben az probléma lehet, hogy izzad a kezed, és elfolyik a nyomtatott szöveg, de ez ellen pl ha egy vastag cellux-al lefóliázod, az hatásos :)

2010. máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
mármint az összes puskát bevonod cellux-al
2010. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Kedves 12:39!


Kössssszi, valami hasonlóra gondoltam!


Ha a tenyeredbe teszed, akkor tartod, vagy feded?

Úgy értem, hogy fogod (domborodik a papír a tenyeredbe) vagy leteszed a padra és csak feded a kezeddel?


És ilyenkor a kezed az írókezed előtt van, vagy mögött közelebb magadhoz?

2010. máj. 11. 12:47
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem teszem le az asztalra, fogom a kezembe végig.


Egyszer történelemből úgy szóbeliztem, hogy félig volt csak időm leírni a papírra a szöveget, és azt fel is olvastam a tanárnak, aztán meg hát még folytatódott volna a tétel, de már nem volt mit felolvasni.


Viszont mg a kezembe volt a puska, és a hátralevő maradék szöveget azt a puskáról olvastam le, a tanár előtt ülve. A kezem lent volt a lábamnál, lenéztem, fölnéztem, mintha gondolkodnék, aztán mondtam egy sor szöveget a puskáról.

Aztán megint, és akkor így kaptam egy 4-est :)


Amúgy meg semmit nem tudtam az egészből, és a mákom csak az volt, hogy semmi másba nem kérdezett bele.

2010. máj. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Baccus! Nem semmi vagy!


Amúgy nálam eléggé kisbetűsre sikeredtek, így ha nem lesz a padon..hát lehet távcsövet is vinnem kellene biztonságból....

2010. máj. 12. 06:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!