Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet pulcsi ujjából...

Hogyan lehet pulcsi ujjából PUSKÁZNI (szóbelin)?

Figyelt kérdés

Szóbelim lesz, tanultam rá, de parázós vagyok....

Eddig máshogy puskáztam, de sokan átvették tőle, lebuktak és már félek azt a módszert használni...


Szóbeli lesz kb 45 tétellel - amit már (megtanultam) begépeltem, lekicsinyítettem, összehajtottam kétfelé és össze is ragasztottam. Így most van 45 db 6,5*4,5cm-es kétoldalú puskám...


- A helyszín: egy kisebb terem, 1 tanári asztal, 1 felelős asztal, két kidolgozós asztal.

- Tanárok: 2 tanár

- Diák: talán lesz előttem egy felelő, feltéve ha eljön vizsgázni

- Pad: fiók nélküli, 4 láb egy asztallap, direkt ilyen padok vannak :(((

- talán elő lehet hagyni egy kisebb tolltartót, meg talán egy 10es papírzsepicsomagot.

- kapunk 2db A4 papírt


A megfelelő tétel kiválasztása nem gond, csak az, hogy utána hogyan vegyem elő, hol tartsam, hogy el tudjam olvasni... ha a bal kezemben tartom / vagy kezem alatt akkor -azt a sasszemű vizsgáztatók kiszúrják. Az tuti odajönnek és felemelik a kezemet, akkor ott lesz... (mások így buktak le)

Gondoltam gumizásra, de 45 tételt nem tudok csak úgy felgumizni a karomra!? Sajnos annyira nincs vastag karom :)))


Szóval a kérdésem, ti hogyan szoktátok: Hol tartjátok? hogyan forgatjátok, vagy hogyan tüntetitek el? Esetleg ha készítek egy gumialapot, hogyan tudnám könnyen rácsatlalkoztatni a kiválasztott tételt?


Bármilyen ötletet ezzel kapcsolatosan szívesen olvasok!


2010. máj. 11. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
add fel, szóbelin lehetetlen puskázni, ha leültetnek egy szabadonálló padba, és az asztalodon nem lehet semmi.
2010. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez így nagyon komolytalan. Majd ott nekikezdesz lapozgatni a 45 oldal között? Ha el is tudnád valahova rakni, utóbbi a legnagyobb gond. Ha ekvesebb lenne, még egyszerű volna megoldani, de én ha muszáj, akkoe már inkább a papírzsebkendő csomagra voksolok.


De ha már emgtanultad úgyis, akkor élj meg abból.

2010. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
te bolond vagy és nem parázós...
2010. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"Majd ott nekikezdesz lapozgatni a 45 oldal között? Ha el is tudnád valahova rakni, utóbbi a legnagyobb gond. "


Az adott tétel kiválasztása nem gond, az hip-hop megvan, begyakoroltam az menni fog, csak onnantól nem értem, hogy sokan előveszik, és hová teszik? lap alá, vagy a tolltartó alá, karjuk alá, hogy nem mindenki bukik le?

2010. máj. 11. 12:01
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a méret túl nagy.

kb 4x4 cm-es kéne, és a hátsó zsebedbe rakni sorszámozva.


Egy lap pedig lehet a kezedbe alapból, amin vannak a címek mellette a sorszámok.


Aztán mikor kihúzod a kérdést, tudod hogy az a 12-es,

majd a hátsó zsebedben végiglapozgatod érzésre a 12-dik lapot, és előhúzod, be a tenyeredbe.


Aztán úgy ülsz hogy a tenyeredet ki az asztalra, azt nézed, a másik kezeddel meg írod. Ennyi :)


Azért kell kis papír, mert ha kilóg a tenyeredből az nagy szívás :)


Persze még így is elkaphatnak, ha nagyon figyelnek.

2010. máj. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
így a 49-dik lapot is egyszerű elővenni, pl ha van 50 tételed, akkor csak visszafelé számolsz 50,49 és előhúzod azt :D
2010. máj. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
persze ha 2 hátsó zsebedbe 25-25 tételt raksz, akkor könnyebb lapozni. Azért mondom a hátsó zsebet, mert hátul nem ülnek tanárok úgysem, és elöl meg lehet nyitott a pad.
2010. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tanuld meg! :D


Ültem már fősulin tanári asztalnál előadóban vizsga alatt. 200 ember vizsgázott, de ha a tanár akarná bárkit kizavarhatna, mert olyan feltűnő, hogy már komikus. Szóbelin ugyan ez lesz a helyzet.

2010. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A hátsó zsebes praktika egy kicsit veszélyes lehet, mert mi van akkor ha a többi is elindul, miközben csak az egyiket fogod??? XDDDDD


Amúgy már el vannak rendezve: első gatyazseb jobb illetve bal oldalon, a hátsókba csak 1-1 tétel, blézer 4 zseb abba több tétel + 2 belső zseb, zokni + 4 hely...stb...


Szóval ha kihúzom a tétel egyből tudni fogom hogy a jobb felső zseb... ez nem gond, talán még az sem, hogy elővegyem, max lassabban megyek és rögtön kezemben van... ha a kezem alá teszem és fogom a papírt, hogy ne csússzon az úgy ügye nem feltűnő?

2010. máj. 11. 12:23
 10/15 anonim ***** válasza:

Én puskáztam úgy is, hogy mp3 lejátszót a hátamra, aztán nem volt rajtam hosszú újjú pulcsi.

Egyik fülembe a kis fülest, hátulról a fülem mögött vezettem föl, a hajamat meg jól ráfésültem.


Az összes tételt rádumáltam trekkekre, (itthon számítógéppel és mikrofonnal) csináltam sorszámozva kb 50trekket, de végig ilyen suttogós volt,

azt ráraktam mp3 lejátszóra, és akkor bementem szóbelire.


Aztán kihúztam a tételt, elkezdtem nyomogatni az mp3 lejátszót, és belekavarodtam.

Tökre nem sikerült kiválasztani azt amit akartam, alig írtam valamit, és és már hívtak is szóbelire hogy dumáljak.


Ez a szar, meg végig ott pusmogott a fülembe halkan, és baromi idegesítő volt :) Meg éreztem hogy csúszik ki a fülemből, és áá, alig vártam már, hogy kimehessek a teremből hogy leszedjem magamról az egészet.


Hjó, nem buktam meg, mert azért valamit csak sikerült beszélnem a témáról a tanérnak :)


És ezt senki nem vette észre, még az osztálytársaim sem, csak én éreztem hülyén magam végig emiatt :D

Aztán mikor végre kijöhettem a teremből, gyorsan be a wc-be, és jól leszedtem magamról az mp3 lejátszót, meg a fülhallgatót :)

2010. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!