Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elszeretnék menni 18...

Ha elszeretnék menni 18 évesen A korlátozott jogsira és még sose ültem ilyen motoron, sem 125ösön, akkor előbb 125össel fognak tanítani és csak aztán 250essel vagy 125össel küldenek el vizsgázni és mégis megkapom a jogsit 250esre vagy ez hogyan van?

Figyelt kérdés

Csak hozzáértők válaszoljanak légyszíves vagy aki volt már ilyen helyzetben!

(Volt egy kis vita ebből és ezért szeretném tudni.)

És ha volt valami akár jó akár rossz tapasztalatotok A korlátozott jogival vagy a tanfolyammal szivesen elolvasom, lányok, fiúk egyaránt. Előre is köszi a válaszokat:)


2010. máj. 10. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Természetesen először kisebb motorra ültetnek, de mindenképpen azzal kell vizsgáznod amire jogsit szeretnél.

Én tavaly csináltam pont így a jogsit korlátozottra. 4órát vezettem 125össel, hogy belejöjjek, aztán mehettem a nagyobbal. :-)

2010. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:) tehát nekem volt igazam:D
2010. máj. 10. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!