Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ETR-ben jelentkeztem...

Az ETR-ben jelentkeztem órákra. Pár helyen korlátozott a létszám.1-2 felvett órámnál 12fős csoportok vannak és én a 12-n kívül vagyok. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Tudom hogy majd lesz versenyjelentkezés is, de nekem ezek az órák kötelezőek és ha nem kerülök be akkor ennyi az 1. félévemnek?
2011. szept. 7. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha fel tudtál jelentkezni, ha ha engedte az etr, akkor nincs gond. Elképzelhető, hogy rosszul állították be a tanszéken, nálunk is volt, hogy elfelejtettek megadni egy határt, és 15 helyett 40en vettük fel a kurzust. Rendes volt a tanár, és másik időpontban meghirdette még egyszer, hogy mindenki beférjen.

De honnan tudod, hogy 12 fős csoportok vannak, ha azon kívül is befértél?

És ha valamiért mégse kerülnél be rájuk, akkor sem "ennyi a félévednek". Vegyél fel más órákat, amiknek nincs előfeltétele, a most kimaradtakat meg majd felveszed, mikor beférsz rájuk.

2011. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hányadik vagy?
2016. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!