Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valakit puskázáson kapnak...

Ha valakit puskázáson kapnak érettségin és jegyzőkönyv készül, az mennyiben befolyásolja az eredményt?

Figyelt kérdés
Mert úgy tudom hogy befejezheti akkor is.Az utána következő részt értékelik csak ? (Csak elméleti kérdés,nem puskáztam:D)
2010. máj. 8. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Hát szerintem meg onnantól leteheted a tollat és abból a tárgyból mehetsz szépen pótérettségizni augusztusban..


Legalábbis nálunk még így volt 8 éve..

2010. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát..múltkor azt olvasták fel nekünk a tudnivalók között hogy utána folytathatjuk csak jegyzőkönyveznek
2010. máj. 8. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, és mégis mit gondoltál, majd levonják azokat a pontokat, amik szerepeltek a puskádon, a többiért pedig megkapod a pontot. Vagy megkérdezik a szomszédot, hogy mennyit súgott, és a többi eredményedet elfogadják? Ezt hogy képzelted?
2010. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát biztos nem azért fejezheted be h a végén áthúzzák,lol
2010. máj. 8. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ja bocs, még áthúzni sem fogják, csak szimplán elégtelen. De ha nekem nem hiszed, ki lehet próbálni. (Én sem tapasztalatból mondom.)
2010. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát jó nekem8
2010. máj. 8. 19:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne próbáld ki, de ez nem nagyon jellemző, sőt szerintem ilyen még nem is volt. De elvileg az igazgatónak kell a vizsga után alaposan kivizsgálnia az esetet, és utána a vizsgabizottságnak arról dönteni, hogy nem történt szabálytalanság (elvégre bizonyítás nélkül a felügyelő tanár állítása is csak egy vád, még nem tény, nem lenne tisztességes egy esetleges rágalom miatt megfosztani valakit az érettségitől), vagy történt és akkor a vizsgát egészében vagy annak egy részét, azt a feladatot, amikor történt a puskázás, érvénytelenítik.
2010. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy tud puskázni ?

(mert szét szokták ültetni

az embereket)

2018. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A táskákat meg nem engedik

a padhoz vinni

2018. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!