Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyen esetben...

Mit lehet ilyen esetben tenni? Javítani lehet valahogy?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem, de a héten kötőhártya gyulladásom,középfülgyulladásom,enyhe tüdőgyulladásom volt és még az allergiám is kijött. Egyébként kitűnő tanuló vagyok, nagyon jó vagyok matekból is, de ilyen betegen nem tudtam koncentrálni...kb 50-60%ot írtam.van valami lehetőség javítani ilyen esetben?
2010. máj. 6. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:

szegény :S

osztálytársam is fújta a papírzsepi hegyeket a mellette lévő székre.. :S

szerintem lehet javítani, de ezt a tanárral kell megbeszélned. Viszont ezzel is halasztasz 1 évet, nem?

bár lehet, javíthatsz még ősszel.

Jobbulást, mielőbbi gyógyulást, Te szegény(nem lennék a helyedben) :(


ui.: nekem meg az idegességtől mindennap hasmenésem van és a gyomorsavam túlpang... vércukorszinten hol kevés hol sok...


Kitartás! :)

2010. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Azt kell mondjam, így jártál. Ha nagyon vacak lett, majd ősszel újraírod, addig tanulhatsz.
2010. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Ősszel jelentkezned kell a pótérettségire. Halasztani nem halasztasz semmit, ahogy előttem írták.
2010. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!