Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha 4 év alatt...

Mit csináljak ha 4 év alatt semmit nem sikerült megtanulnom töriből és holnap érettségizek? :D

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 17:55
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

hát de én még az atlaszt se nyitottam ki....:D mindegy majd mindenképp megírom hogy milyen lett...:D


és sok sikert nektek is!:)

2010. máj. 4. 19:04
 12/22 anonim ***** válasza:
65%

Kedves 9.es!!!:D

Hallod-e más most dobd ki,nem menő úgy menni érettségizni hogy készültél is rá:)!

2010. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Oké, de el ne felejtsd megírni!:D
2010. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

én is így voltam tavaly

leesett az állam mikor megláttam hogy 73% lett

ezt hogy ???:D tényleg csak szövegértés és nem kell sok tudás hozzá, az atlasz hátulján konkrét események vannak azokat másold ki és kész

én ezt csináltam :D

2010. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

kedves 9.es:Dén vagyok az egyik aki soha nem tanultam törire.Attól féltem hogy megbukok,gyak sírva mentem oda..megláttam a 32 oldalt lehökkentem.De elkezdtem és röhögve végigcsináltam asszem 13 feladat volt a "könnyű" rész amiből 10et csinálsz meg atlasszal és forrással párhoz kellett egy kevéske tárgyi tudás...de csak azoknak akik 5ösért tepernekXDszal az esszé is atlaszban benne volt,nem volt gáz.Nyugodtan bulizz négy évig és ne tanulj,nem is kell:Dmegírod így is 3asra min.Majd megírom hányas lett.

Y

2010. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%
Na, hogy sikerült?:D
2010. máj. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
jaja a töri egy vicc
2010. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
hát sztem nem volt nehéz pedig én nem vagyok egy nagy szám töris. a honfoglalás esszé nehéz volt, a többi elfogadható.
2010. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

én sem tanultam semmit 4 évig,annyit tudtam,amit órán véletlenül megjegyeztem,amikor nem lógtam el v odafigyeltem . tegnap délután viszont rendesen elővettem a könyveket és a nagyobb témákat,főleg a magyart átvettem.nem érzem úgy,h rosszul sikerült volna.sőőt,az első részben 25 pont körül összejött (a nem hivatalos javítás szerint) bár ki tudja ,a mi tanárunk mibe köt bele ...az esszék nevetségesen könnyűek voltak. 20 századi csajok nagyon primitív volt. a 49-es tavaszi hadjárat ott volt a térképben,csak kicsit jobban meg kellett fogalmazni + a forrásból kivenni a dolgokat.

honfoglalást meg pont reggel néztem át :)nevetve írtam le a 7vezért,a vérszerződést,a nomád életkörülményeket és hogy melyik területen miylen vonásokat vettünk fel (kettős fejedelemség Levédia, Baskíria-török vonások)

és én tényleg nem tanultam semmit. remélem a 3-mas meglesz :)

amúgy szóbelin mennyit lehet javítani ? ha ez 3mas lett,akkor lehetek 5ös,ha nagyon megtanulom,vagy nem ?:)

2010. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni de szerintem 5-ös nem lehetsz, azt hiszem, hogy szóbelivel 1 jegyet lehet javítani!:)

Pussz

2010. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!