Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha 4 év alatt...

Mit csináljak ha 4 év alatt semmit nem sikerült megtanulnom töriből és holnap érettségizek? :D

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 17:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanígy vagyok, mint Te! Most tettem fel én is egy kérdést, segítséggel kezdődik... :S Fogalmam nincs h készüljek... és rohadtul nem most kellene készülni, hanem kellett volna, de a magyar meg a matek fontosabb volt nekem :(
2010. máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodj. A feladatok nagy része szövegértés, simán ki lehet szedni a szövegből. Atlaszban benne vannak az évszámok, térképekből is csomó dolgot ki lehet nézni. Esszéhez meg ott a forrás...

Művészet megbukni...

2010. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Igaza van az utolsó hozzászólónak. Én se tanultam sokat a töri érettségire, mert a matekra helyeztem a hangsúlyt, mégis 3-as lett a töri érettségim!:)

Az atlaszba szinte minden benne van csak ügyesen kell használni!

És ne feledd még a szóbelin tudsz javítani!:)

Ne aggódj sikerülni fog, szurkolok holnap!:D

Pussz

2010. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem is szurkolj! :D

hát nem tudom nekem is ez a kérdésem amúgy. de sztem imádkozz. Meg rizsázz sokat és írj be mindenhova valamit. használd az atlaszt. Most meg nézegesd az előző érettségiket, vagy csinálj meg előre kidolgozott példákat.

2010. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Neked is szurkolok holnap!!!!!!!:)
2010. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
köszönöm.. hát lehet hogy itt márcsak az ima segít..:D
2010. máj. 4. 18:25
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
szia,detto 4 évig semmit nem tanultam és tegnap nyitottam ki először az atlasztXDHÁT ÖHM.húzós lesz,majd írd meg hogy sikerült és remélem nem lesz annyira szívás mint az eddigi matek meg magyar...
2010. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%
Hát nem lesz gáz, ugy van kitalálva az érettségi hogy aki középsuliba megy, az le kell hogy rakja az érettségit mindenből :) Töri meg amugy is szövegértés, forráselemzés, és egy kis általános tájékozotság az életről :) Sok sikert! (Amugy én is holnap vizsgázom, de töri a kedvencem, ami igaz nem jelent semmit...:P)
2010. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
ugyan ez :D:D azért ez megnyugtató :D am ne rizsáz , én azt javaslom , hogy a forrásból minden egyes szót elemez és mit lehet abból leszűrni tehát mindent amit tudsz . Am a többi tényleg szövegértés , remélem alapból megtudom írni egy 4re kb :D
2010. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Légyszi-légysz, írjátok meg holnap hogy sikerül a töritek!:D Most vagyok kilencedikes, és ha tényleg semmit se tanultatok 4 év allatt, és azt mondjátok jól sikerül, akkor én is dobom a p*csába a törikönyvet.xD
2010. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!