Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek is szívás volt a...

Szerintetek is szívás volt a mai magyar érettségi?

Figyelt kérdés
2.részben ti mit választottatok?
2010. máj. 3. 19:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Érvelést, de nagyon elrontottam, nagyon nehéz volt:S remélem holnap a matek könnyű lesz
2010. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát elég nagy sz.pás volt b+

főleg a szövegértés:S

2010. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én is az érvelést,és én is nagyon elrontottam...:(

hát ha ugyanazok a köcsögök szerkesztik,akkor gondolom az is brutális lesz..

[link]

2010. máj. 3. 19:57
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem kevés volt az idő az első blokkra :S legalábbis nálunk többen ezt mondták. én egyébként a novellaelemzést választottam, az nem volt olyan gáz.
2010. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem tudom mi vitt rá engem az érvelésre:'(
2010. máj. 3. 20:19
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
hát először azt mondtam, hogy jól ment, de egyre inkább elbizonytalanodtam, ahogy olvastam itt a véleményeket:S már énis félek a megoldást pedig nem fogom megnézni mert csak felb****m magam, ja és ezért tanulhattam egész áprilisban:S
2010. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ja én novelláztam az sztem jól ment, de nemtom szubjektív az előző voltam
2010. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát b*zdmeg február óta éjjel nappal tanulok, de bele sem merek gondolni, hogy milyen lett...
2010. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ja és az összehasonlítást választottam, ott meg kifutottam az időből... így írtam másfél oldalt az életükről, másfelet pedig a versekről :D szép :D
2010. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De ha mindenki elb*szta akkor az csak jó. Mármint nem lesznek olyan magasak a ponthatárok.
2010. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!