Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült a magyar érettsé...

Hogy sikerült a magyar érettségi így, hogy a megoldásokat már felkerültek?

Figyelt kérdés

Aki esetleg még nem nézte meg, nézze meg a nem hivatalos megoldásait:


[link]


Nekem egész jó lett a szövegértés, nektek? :)


2010. máj. 3. 13:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kicsit h*lyén fogalmaztam a moderálás miatt.. remélem értitek.
2010. máj. 3. 13:34
 2/12 anonim ***** válasza:
Amikre emlékszem viszonylag jók lettek, viszont van olyan, ahova szerintem más is elfogadható lenne, de majd meglátjuk ha felkerül a hivatalos. A kiegészítős feladatnál sem írtam csak egy-egy szót be, vagy is a lényeget. :D Sajna sokra nem is emlékszem mit írtam oda, de egész tűrhető lett.
2010. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
nekem bejött nem volt rossz csak a 3 órás rész ne lett volna:P
2010. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nekem is jól sikerült, bár épphogy belefértem az időbe, átnézni nem is tudtam.:S A második rész meg szubjektív, tanártól függ majd szerintem. Egyébként az érvelést választottam, bár lehet , hogy nem azt kellett volna, mivel nem sok kötelező olvasmányt olvastam el. 4 oldalt írtam, csak elég lesz.
2010. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
inkább meg se nézem...
2010. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
pfff eddig azt hittem jó lett :s de csomó helyre mást irtam :S
2010. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
kb. 30 pontom lett. de remélem elfogadják , ha mást írtam és jó.meglátjuk.
2010. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez a javítás egy baromság. A kilences feladata rossz, nem 1-5szóval válaszol, a feladatok megfogalmazása se jó, nem kellett ennyi helyen idézni. a sok szegény érettségiző meg elhiszi, h elrontotta...
2010. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ahogy megnéztem,nekem 91% lett. deaztán majd meglepődök elsején lehet,amikor kikapok egy 40%-ost :DDDD
2010. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

szövegértést nem tudtam rendesen befejezni, átnézni sem. most leesett, hogy mekkora idióta is vagyok. egy ilyen k*rva könnyű érettségit elszúrni gondoltam lehetetlen. persze a 2. feladatnál nem olvastam el figyelmesen, és nem idézetekkel válaszoltam. tuti kapásból -3 pont... kicsit sem vagyok ideges.

a novella elemzéseim mindig jók voltak, remélem most se lesz másképp, de sajnos ez tanárfüggő.

2010. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!