Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mai magyar érettségi feladat...

A mai magyar érettségi feladatsort mikor lehet megtudni? Melyik oldalon láthatom először?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 08:14
 1/9 anonim válasza:
100%
oktatási oldalon lehet és mindig másnap
2010. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, a hivatalos javítás a vizsga utána 24 órával kerül fel az OH honlapjára. én tavaly érettségiztem, és mikor hazaértem, origón már fentvolt :D csak a javításban voltak hibák. de ha inkább csak a feladatsor érdekel,ez ugyis mind1 :)
2010. máj. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szóval origón 11-12 körül fentlesz szerintem:) 2.voltam
2010. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9 órakor figyeld a híradót a tv-ben, rádióban. Ugyanis az első órában a szövegértés feladatsor volt, majd 9:00-kor lehet megtudni azt a bizonyos három tételt.
2010. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lekéstem a 9 óráról:(
2010. máj. 3. 09:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

tv és rádió itt folyton megy de konkrétat nem mondanak

most feljöttem a netre itt hátha találok valamit

öcsém most érettségizik:)

2010. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


"Az [origo] információi szerint az első, szövegértési feladat során a diákoknak a Magyar Hírlap egy korábbi cikkét kell értelmezniük, amely egy középkori magyar költőről szól. Az Oktatási Hivatal kérésére - az érettségi zavartalansága érdekében - 13 órától tesszük közzé a teljes feladatsort, amelyek megoldásához egy szakközépiskolai irodalomtanár segítségét kértük. 13 órától az [origo]-n az érettségizők megnézhetik, jól oldották-e meg a feladatokat."



szóval csak 1kor leszünk okosabbak:S

2010. máj. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly mi is az origót lestük mindennap miután hazaértünk az írásbeliről. Persze inkább a megoldások miatt nem azért, hogy újra lássuk a kérdéseket.
2010. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2010. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!