Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy hangosító...

DJ BuBu kérdése:

Mi kell ahhoz hogy hangosító vállalkozásom legyen? Esetleg mi kell ahhoz hogy én vállalhassak cégeknél koncert hangosítást?

Figyelt kérdés
Mi kell ahoz hogy hangosító vállalkozásom legyen ( technikai háttér tegyük fel pipa ) vagy mi kell ahoz hogy én vállalhassak cégeknél koncert hangosítást régóta foglalkoztat a kérdés és nem tudok egyről a 2 re jutni .... remélem segít valaki

2016. dec. 20. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Vállalkozásként kell: bankszámlaszám a törvény által megadott összeggel, adószám, cégbírósági és adóhatósági bejegyzés, székhely, alapító okirat és hasonlók, de ha elmész egy ügyvédhez, akkor elvileg már eléggé gyors cégbejegyezések is lehetségesek, és az ügyvéd el tudja mondani ennek a pontos menetét.


Később feltétlenül kell könyvelő.


Aztán utána beizzítanám a kapcsolataimat, és rendezvényszervezőkkel szerződnék le, ha lehet, nem helyhez kötötten, de ehhez már nem igazán értek, nem az én szakterületem.

2016. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!