Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vélemény a fóti kántorképzőről...

Vélemény a fóti kántorképzőről? Tapasztalat? Érdemes elmenni? (:

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 21:07
 1/3 anonim válasza:

IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A LEGJOBB HELY!!!!FŐLEG AZ AUGUSZTUSI!!!!!!kicsit drága, de 2,5 hétért megéri!!!! tényleg!

2010. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Látom nagy a lelkesedés :D :D

Hányszor voltál eddig?

Továbbképzős vagy?

2010. jún. 2. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp érdemes! :) Az árról annyit, ha tudsz az egyházközségtől kérni támogatást, amiben vagy, mindjárt könnyebb. Már nem tudom megszámolni egy kezemen, hányszor voltam. Miért érdemes? A társaság mellett a zenei élmény is indokolja, meg a tanítás, amit kapsz - szolfézs, kórus, ének és persze a hangszeres órák. Gyakorlás megy mindig, minden lépcsőfordulóban, szobában, minden egyes szegletben. A ház zsong a harmóniumtól, orgonától, énekléstől, emberektől... A napi áhitatok pedig segítenek elmélyülni a hitben is, és ez a sok-sok prédikációsorozat egyáltalán nem felesleges. Ha elindít egy gondolatot... megérte. A saját zenei tudásomba nem akarok belemenni, nem tartok olyan nagy magaslatokon, igaz nem jártam sose zenesuliba, mint egyesek. Programban nincs hiány a kántorképzős hétköznapokban, de a napirendben akadnak fél-egy órás lyukak, vagy talán nagyobbak is, amit kellemesen el lehet tölteni sok mindennel. Sport? Röpipálya, pingpong. A két kedvencem. (Hm, ezen még nem is gondolkodtam, vajon van összefüggés?!) Amiért szeretem a kántorképzőt, az még a rendkívül élvezetes esti takarodó és reggeli ébresztő muzsika... a finom teák és lekvárok...a hallban a kényelmes kanapé...

Meg egyébként is: ennek a dolognak megvan a saját atmoszférája.



Kedves kérdező, voltál már, vagy jelentkeztél idén?

Hány éves vagy egyébként?

2012. júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!