Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy magyar emberne...

Szerintetek egy magyar embernek sikerülhet ez?

Figyelt kérdés
Mi kell ahhoz, hogy valaki külföldön mondjuk Amerikában újságíró lehessen olyan helyeken mint mondjuk a Cosmopolitan vagy az Elle???
2010. ápr. 27. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
kitartás
2010. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Megfelelő szinten liberálisban kell lenni.
2010. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
13.57 ????
2010. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem szerencse is, nagyon sok tehetséges újságíró van ott helyben, aki ráadásul ebbe a világba született bele, a kisujjában van az egész.
2010. ápr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És Qrva sok pénz, hogy megélhessen addig, amíg nem mássaz meg a ranglétrát. Plusz egy kis protekció és szerencse. Ennyi az egész :D
2010. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
* mássza
2010. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hmmm...én se nagyon értem a 13:57-es hozzászólást!:)

Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon rendesek vagytok!:)

Ha valaki újságíró szeretne lenni akkor annak célszerű kommunikáció és médiatudomány szakon tanulnia ugye?

2010. ápr. 27. 16:08
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ha valaki újságíró szeretne lenni akkor annak célszerű kommunikáció és médiatudomány szakon tanulnia ugye?

"


Aki tanulja az újságírást, nem igen fog elhelyezkedni. Az újságíráshoz tehetség kell.

2010. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Még a legtehetségesebb "újságíró palántáknak" is el kell végezniük egy iskolát, hogy a megfelelő alapok a birtokukba jussanak.

Nem hiszem, hogy kapna bármilyen munkát is az az egyén aki nem végzett el egy tanfolyamot mondván ő egy született tehetség!

2010. ápr. 27. 17:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Máshol már leírtam. Pl.: Vujit Tvrutko szerinted az iskoláival lett "nagy"? Már régen újságíróként dolgozott mikor elvégzett egy ösztöndíjas valamit.


Friderikusz már 14 évesen újságíró volt, semmilyen végzettségel.


Aki tanulja az újságírást és nincs igazából tehetsége hát az..."csicska".

2010. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!