Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha először hívnak ki valakihez...

Ha először hívnak ki valakihez jegyzőt akkor számíthat bírságra?

Figyelt kérdés

Egy olyan iskolába járok, ahonnan nem engedik el egy könnyen a diákot mert fizetős. Most rám vertek igazolatlanokat amit már IGAZOLVA vannak, de VÉLETLENÜL eltűnt az igazolásom.


És most azt tudom, hogy két emberre az osztályból(rám is) kihívták a jegyzőt először. Na ilyenkor mi van?


2010. ápr. 23. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem.De nem egészen értem ez egy középiskola?És mi az,hogy nem engednek el?Különben meg csak akkor büntetik szüleidet,ha nem vagy 18,ha igen,akkor hivatalosan az adott tanév végéig vagy tanköteles,amelyben betöltöd,de ez egy gumi szabály,ilyenkor senkit nem büntetnek.De ha kiskorú vagy,akkor sem büntetnek először.
2010. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még kiskorú vagyok.(15 év) És igen, középiskola.


Úgy hogy fizetős, ezért nem akarják hogy elmenjek akkor pl. buktatnak, engem is meg akarnak csak nem jön össze.Így állnak "bosszút" mondhatni.

Remélem tényleg nem büntetnek.

Köszönöm utolsó!

2010. ápr. 24. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!