Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolai problémák, írtok?

Iskolai problémák, írtok?

Figyelt kérdés
Mi volt eddig a legdurvább dolog az iskolában ami veled történt?
2010. ápr. 21. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Legurultam a lépcsőn...

Szerencsére csak két ember látta, de másnap azt vettem észre, hogy a fél suli rajtam röhög. Szóval gyorsan terjednek a hírek...

2010. ápr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Hogy aláírást hamisítottam - nem vagyok büszke rá, 14 évesen még egész hülye voltam - és az igazgató nem akart hinni a szemének mikor meglátott, mert totál ártatlan fejem van. Ja meg, előtte 1 órát kellett várnom az "elbeszélgetésre" mert elfelejtkeztek rólamxD jó volt nagyon nem mondom...
2010. ápr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A tanáromtól loptam cigit. :D
2010. ápr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
wcben füvezésért bevittek az igazgatóhoz, aki csak annyit mondott: hagyjanak ezzel, ez engem nem érdekel :D
2010. ápr. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
52%

ez nem vlem történt de elég komoly:

egyik volt oszttársam( "érthetettlen" okokból kicsapták)

egyik órán a helyettesítő tanárnak azt mondta, h az ofőnk egy hülye k*rva, és ezt nem csak azért mondja mert most nincs itt,bármikor a szemébe mondja h mit gondol róla...

a helyettes pedig továbbította ezt

a következő ofőn elővette a tanár oszttársamat, megkérdezte tőle h nem akar e neki vmit mondani, merthogy úgy tudja h akár szemtől szemben is elmondja a véleményét.

oszttársam pedig felállt, és megismételte: a tanárnőt egy hülye k.rvának tartom.

2010. ápr. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk etnikai alapon ütötte-verte egy cigányhorda az osztály összes tanulóját. Persze ez akkor semmilyen szervet nem érdekelt. Hmmm. Engem szidtak le utána a tanárok, mert szegény cigánygyerekre csúnyát mondtam.



Egy sor tuja egy sor fűz, egy sor cigány egy sortűz.

2010. ápr. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy még mindig sz.rakodnak azzal a r...dt értesítő levéllel..nem képes kiküldeni az általam választott középiskolaaaa:@ rem. már hnap kiküldi:S vagyha nem,engem megesz a penész a kíváncsiságtól:D vagy ma anyámmal felhivatom az igazgatót vagy a portát:Pxd
2010. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:) am tölem csak egy viperát vett el az egyik tanár. azóta is mondogatom neki h: te hülye k*rva! jössz egy viperával :D
2010. ápr. 22. 23:09
 9/9 anonim válasza:
Engem azért akartak kicsapni, mert a büfés megvádolt hogy megrongáltam az autóját (előzőnap volt vele egy kis nézeteltérésem, de semmi komoly) igazgatóba küldtek és közölték, feljelentenek. Én csak néztem, hogy micsoda???Azóta sincs meg a tettes, de mindenki engem vádolt meg vele. Az igazgatónő még "megbocsájtott" nekem, ahogy ő fogalmazott. Szuper, mi?xddd
2013. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!