Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tánc oktatás Aszód közelében?

Tánc oktatás Aszód közelében?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 20:25
 1/2 A kérdező kommentje:

Sziasztok! A kérdés kiírója vagyok! Nem engedte az oldal hogy úgy írjam ki ahogy megfogalmaztam, ezért itt írom!

Ha valaki tud Aszód közelében táncoktatást, akkor az léccives írja le! 12 éves lány vagyok!

2010. ápr. 20. 20:27
 2/2 anonim válasza:
Aszódon van valami táncsuli, ahol hip-hoppozni és akrobatikus rockizni is lehet többek közt, úg yemlékszem, ezt mondta az egyik osztálytársam. De Gödöllőn sokkal több lehetőség van. (Még így is, hogy egyelőre a művházunk éppen a szétverés-stádiumban van.) A régi gyermeknevelési tanácsadóban vannak most órák. Szeptembertől érdemes komolyabban utána nézni a dolgoknak, nyáron sajnos nincs semmi.
2010. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!