Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen tárgyfelvétel?

Egyetemen tárgyfelvétel?

Figyelt kérdés
Foszk-os leszek és mindenhol azt olvastam, hogy kb 30 kredit legyen meg egy fél évben. Én összeszámoltam, hogy ha az összeset felveszem amit első félévre ajánlottak akkor kb 35 kreditem lehet. De ebből ki esik a német mivel csak angolt szeretnék még tanulni. Illetve van 1 olyan tárgyam is ahol csak annyi van írva, hogy vizsgakurzus/vizsga van. Ilyenkor azzal mit csináljak? Nem ír időpontot mellé.

2016. aug. 21. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A vizsgakurzus azoknak van, akik már végighallgatták a tárgyat korábban, csak nem szereztek jegyet.
2016. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és én hogy hallgassam végig ha nincs előadás?
2016. aug. 21. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt te nem veheted föl (csak az, aki már egyszer végighallgatta az ea-t meg van aláírása, csak jegye nincs)
2016. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Írj egy levelet a kari HK-nak, hátha segítenek.

De melyik egyetem, melyik kar?

2016. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bge kkk
2016. aug. 21. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Ott 26-odikáig kitolták a tárgyfelvételt. Írj a HK tanulmányi alelnöknek, hogy kérdezze meg a tanszéket, hogy mi a helyzet, mikor írnak ki normál kurzust?:

[link]

2016. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!