Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanultatok, tudtok már mindent...

Tanultatok, tudtok már mindent érettségire?

Figyelt kérdés
Én már megvagyok őrülve, aludni sem tudok. Két hét van még, de semmit nem tudok.
2010. ápr. 14. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már éve túl vagyok rajta, szóval csak ilyen jó tanácsokat tudok adni.

Lehet, hogy most izgulsz, de utána rohadt nevetséges lesz az egész. Nem is nagyon kell rá tanulnod, mivel írásbelin a józan paraszti ész számít, ha majd ott ülsz, úgyis befognak ugrani olyan dolgok is, amikre nem is számítottál.

Egyedül amire figyelned kell, az magyaron a szövegértés, mert spec. nekem az 1 óra rá nem volt elég.

Sok sikert, és ne strapáld túl magad,.

2010. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd át a szbüeli tételeket,mert azok érintik nagyjából a főbb témaköröket,amiket előszeretettel raknak bele az írásbelibe,például a töri. A magyaron csak figyelni kell ,a matek meg..hát azt vagy elsajátitottad 4 év alatt,vagy nem. Amúgy középszintemn töriből lehet atlaszt hazsnálni,hátul ottvan egy egész kronólógia jegyzet.. összes évszám,helyszinek,mi történt.

Nem azt mondom,hogy ne készülj,de tényleg nevetséges.

2010. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én most csak fizikábol érettségizek és eléggé parázok tőle, tehát tanulok már rá. Lehet nem is az érettségi aggaszt hanem az osztályozó vizsga .... :/
2010. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!