Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Help me - a szakdogámat hol...

Help me - a szakdogámat hol nyomtassam ki?

Figyelt kérdés
Életem első, és attól tartok utolsó szakdogáját le kell adnom 20-án (kedden). Megvan a gépemen, be kell köttetnem, az addig oké, de ti hol szoktátok kinyomtatni? (Nekem itthon nem jó a nyomtató.)Ott ki is lehet nyomtattatni ahol bekötik? Segítsetek, tök szerencsétlen vok...
2010. ápr. 12. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen ki is nyomtatják, be is kötik, csak adathordozón elviszed, és fizetsz.
2010. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szinesben nagyon drágán nyomtatnak...


én nyomtattam több csoporttársamnak,csak annyit kértem el,ami patronból ráment...


kérd meg valamelyik csoporttársadat,olcsóbb...

2010. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyomtatni ott lehet (és van értelme), ahol kötteted. Én itt köttettem: [link]


Ma átküldöd, kiválasztod a borítót, szerintem holnap valamikor már mehetsz is érte.

2010. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahol kötteted, ki is nyomtatják (legalábbis Copy General és ehhez hasonló helyeken). Nem tudsz megkérni valakit, aki kinyomtatja Neked, hogy ne legyen olyan drága? Pl. szüleid a munkahelyükön.
2010. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Az egyik barátom kinyomtatná, csak félek nehogy ne legyen jó, vagy valami, és akkor dobhatom ki azt a 30valahány oldalt...:S
2010. ápr. 12. 21:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Az általam linkelt helyen 10 Ft/oldal a fekete-fehér nyomtatás, szóval szeritnem nem az a 300 Ft fog téged hanyatt vágni. (igaz, kell még egy példány) Maga nyomtatás költsége eltörpül a többi dolog mellett, ráadásul kedvezményt is kapsz, ha ott nyomtatsz.


Szóval én az egészet szakemberre hagynám.

2010. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!