Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy működik ez a...

Nem tudom hogy működik ez a rendszer, valaki segítsen könyörgöm?

Figyelt kérdés
Szóval, úgy tudom nem minden iskolában de nálunk igen van ez a tizedes javító. Ez hogy működik hány százalékot kell elérni? Átlagfüggő? Mennyi az esélye hogy valaki megírja kémiából is meg angolbol is jóra? Angolnál mik vannak? Hallás és írás is van? Ezt a saját tanárod osztályozza? Mi lesz benne? Egészéves anyag? Van erről valami dokumentum? Törvény?

2016. máj. 31. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Törvény, az. Mindenre törvény kell, akkor a jó.

Ha nálatok az iskolában van tizedes javító, akkor odamész a tanárhoz és megkérded, miből írtok és mit kell teljesíteni. Az internet csodás világ, de azt azért ne várd el, hogy vadidegenek, akik még csak azt sem tudják, melyik iskolában tanulsz, megmondják, miből fog íratni a tanárod. Ő biztosan tudja, ha ő sem, akkor van baj.

2016. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a baj, a tanárok nem momdanak nekünk semmit még a pontos dátumot sem tudjuk amikor kérdezzuk csak azt momdják tanulj es nem lesz baj. Kossz
2016. máj. 31. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!