Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek el tanulni...

Hogy kezdjek el tanulni földrajz érettségire?

Figyelt kérdés
Még nem tudok semmit,és fogalmam sincs hogy kezdjem. Nagyon nehéz össze hozni négyesre?
2010. ápr. 2. 20:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint nyilván nem nehéz, de nem szeretnék sokat foglalkozni vele, mert másra tanulok.
2010. ápr. 2. 20:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a követleményeket. Kérdezd meg a földrajz tanárodat.
2010. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Őt már nem kérdezhetem, nem tanít (mert már nincs földrajz) és nem érdekli.
2010. ápr. 2. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
úgy, hogy megnézed miket kell tudni vaktérképen, azokat átnézed egyszer az atlaszban, és elolvasod egyszer a két tk-t, valamint az ábrákat memorizálod.
2010. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pl úgy hogy felmész OM weblapjára és megnézed az előző évi érettségit. Én úgy állnék neki, hogy régen tanultam: fő kőzet félék-> ez alapján hegységek osztályozása,majd alföldek sivatagok stb, majd vízrajz, főbb városok ezután pedig gazdaság földrajzot venném át.

Tudod barátod a google, esetleg kidolgozott tételeket is találsz.

2010. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

közép vagy emelt szint?

merre felé laksz, esetleg tudok segíteni, vállalok érettségire felkészítést is

írj privit ha érdekel

2010. ápr. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Középre megyek, és mivel már semmi időm sincs megelékszek a hármas-négyessel, úgysem számít a földrajz. Ha 100%-ot szeretnék, akkor tanulnám a követelményt, és netről a tételeket. Ezt csinálom a fontos tantárgyaknál. De éppen ezért írtam ki a kérdést, mivel nem szeretnék naponta órákat eltölteni a földrajzzal.
2010. ápr. 3. 08:59
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor csak olvasd át a könyveket amikból tanultatok, bár a topogárfiát azért csak tudni kéne, legalább európát
2010. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!