Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földrajz érettségire milyen...

Földrajz érettségire milyen pénzzel kapcsolatos kérdések lehetnek, ezeket hol találom?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok hogy mi a pénz, a valuta, árfolyam stb.


Nincs valami ilyen tétel ahol mindet rendszerezve megmagyarázva megtalálom?


A segítséget előre is köszönöm.


2010. máj. 11. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10-es tk
2010. máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi már ez is nagy segítség.
2010. máj. 11. 13:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Én amúgy úgy érzem h nem tudok semmit :(
2010. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerda ota tanulom a focit, es elegem van, es idegbeteg is lettem kozben, mert az eddigi erettsegiken rendesen bevasaltak mindent

csak ugy kapasbol ennek es ennek a felepito kozetet mondjam meg, okekoszi

a penzes dolgok meg a tarsadalomismereti konyvben vannak, 10-11.ben vettuk

2010. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10.11?Mi csak 7-8-9-10-ben tanultunk föcit..am nekem is elegem an már, annyira mondják h könnyű, d eközbe annyit kellene rá tanulni:S
2010. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a 2005ös érettségiben volt ilyen feladat, ott fogalommeghatározásban kérték. Mármint leírták a fogalmát és ki kellett találni mi is az.

Egyébként én is most érettségizek földrajzból. Remélem jól fog sikerülni... félek tőle.

2010. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

15:47- mindenki azt irja, hogy jaj nem tanultak ra semmit csak atolvastak a konyveket es 5-ost irtak, na azt megneznem... igenis KELL egy csomot tanulni ra.. de en biztos, hogy irok puskat az atlaszba

a torit is anno kiradiroztam, erre nem neztek at..

2010. máj. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekünk átnézik 1 órakor...:S (csütörtök)
2010. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nálunk a négyjegyűt és az angol szótárt sem nézték át. Akkor én is kiegészítem az atlaszomat :)
2010. máj. 11. 16:20
 10/11 anonim ***** válasza:

1 orakor? akkor en meg bent se leszek a suliban:D

nalunk csak a fuggvenytablat neztek at, azt is gondolom azert, mert a matektanar elore megfenyegetett mindenkit, hogy ha puskazason talal barkit is nagy baj lesz..es gondolom riadoztatta a tobbi tanart, hogy nezzek at.

de torinel semmi nem volt, bnom jart jol, aki teleirta az atlaszt puskaval :D

2010. máj. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!