Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit javasolnátok ilyen helyzet...

Mit javasolnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Felvettek egyetemre, de rájöttem, hogy ez nekem nagyon nem passzol, csak sajnos ahhoz már későn, hogy beadjam a jelentkezésemet egy másik iskolába...és ugye így a jövő évem teljesen szabad lesz, és fogalmam sincs mit csináljak, mert nem akarok egy évig nem csinálni semmit. Gondolkoztam elmegyek addig dolgozni valamit, mert a döntés már végleges, már most sem járok be az iskolába. Remélem tud valaki mondani valamit, lehet kicsit könnyítene a helyzetemen.
2010. márc. 30. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A munka nagyon jó ötlet. Szerintem akármilyen munkát érdemes elvállalni, ha nem is a pénz miatt, de rengeteg tapasztalatot gyűjthetsz. Vagy végezz el valamilyen tanfolyamot.
2010. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki kulfoldre egy evre, jo nyelvgyakorlas, rengeteg tapasztalatot szerezhetsz es raadasul penzt is kereshetsz, ami nem art:)
2010. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Munka, nyelvtanulás (nyelvvizsga), külföldi tapasztalatszerzés
2010. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!