Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg nem veszik észre,...

Tényleg nem veszik észre, hogy puskázok vagy mi van a tanárokkal?

Figyelt kérdés

15/L vagyok és hihetetlen,de rájöttem, hogy tudok puskázni minden tantárgyból, vagy jobban mondva másolni. Az én padtársam mindent tud, igy amikor tesztet irunk csak dörzsölgetem a fejem, úgy hogy eltakarjam vele a szemem és persze úgy teszek mintha lapomat nézném. Aztán mivel a tanárok nem látják a szemem a kezem miatt, én simán ránézek a másik lapjára és mindent letudok igy másolni.


A mi sulinkba vasfegyelem van, ezért nem hiszem, hogy észreveszik a tanárok, de akkor miért nem szólitanak meg ? Másokat megszólitanak......


2010. márc. 25. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értelek:D Nyilvánvaló hogy nem veszik észre, különben szólnának ha tényleg vasfegyelem van. Egész iskolát végigpuskáztam sikeresen csak párszor buktam le. Nincs ebben semmi különös
2010. márc. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, gratulálok. A padtársad meg sajnálom, mert legtöbb esetben én az ő szerepét játszom, és rohadtul idegesítő tud lenni, hogy egy kis hülye mellettem, aki buta, mint a föld, mindent leír rólam, és jó jegyet kap. Sajna már nem tudom, hgy takarjam el a dolgozatom. Csak egy kicsit gondold et végig.
2010. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

10:37


Átgondolom azt, hogy háromnegyede a liceumistáknak igy éri el az ötös médiát vagy a megközelitőjét ! ( puskázással )

Én is voltam naiv és órákat voltam képes tanulni, hogy aztán valaki lefirkálja 30 percen belül azt, amit nekem 120 percig kellett tanulnom, középiskolában pont ilyen voltam. S most visszaelmékezek és arra gondolok, hogy bár lettem volna a haverokkal kint és jártam volna az élet iskoláját, minthogy 4 évig kinlódjak a szobámban azért, hogy egy licibe kerüljek azokkal akik max. 10 percet törődtek a sulival és ezzel a szar tanügyi minisztériummal


Ennyit erről

A középsulis éveimet elpazaroltam, de nem fogom megismételni ugyanezt a hibát, neked pedig azt üzenem, hogy a világ nem igazságos, ezt majd meglátod. És pofára fogsz esni, mikor találkozol majd egy régi osztálytársaddal, aki sosem bújta úgy a könyveket, mint te, és mégis 100szor sikeresebb lesz nálad

Ez van

2010. márc. 28. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Megnézem melyik osztálytársam lesz százszor sikeresebb. Tudod, azonkívül, hogy megtanulom az anyagot, van némi fogalmam a világról is, el tudom intézni a dolgaimat, míg a legtöbb olyanokat kérdezget, hogy nyelvtanból írunk-e külön érettségit. Szóval hiába osztasz, én nem pazaroltam el a középsulis éveimet, nekem a tanulás mellett volt életem is. Meg kell találni az egyensúlyt, tudod. Sajnálom, hogy neked nem sikerült.
2010. márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én sajnállak, hogy álomvilágban élsz


De tudod, nem is olyan rossz, elvégre kellenek tanult idióták is, akikkel aztán ellehet végeztetni a munkát, úgy hogy észre sem veszik szegények.....mármint az olyanok, mint te


A te osztogatásodra pedig rá se szarok, nagyanyám stilusú ócska blabla, olyan szánalmas kis könyvférgektől, mint te és egy pár osztálytársam, akiknek köszönhetően persze a szin5ös médiám elvan intézve

2010. márc. 28. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezhetek? Hogy van az, hogy 15 vagy, és már végeztél a középsulival? Valami sántít.
2010. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!