Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelezőn tanulok, milyen...

Levelezőn tanulok, milyen munkát vállalhatnék?

Figyelt kérdés

A Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Karát kezdtem meg idén levelezőn, pont azért, hogy tudjak dolgozni. Viszont diákmunkát nem vállalhatok, illetve ma hívtak, hogy amire jelentkeztem gyakornoki állásra, arra sem mehetek, mivel hogy levelezős vagyok. Kerestem már ezeken kívül más fajtát is, de a legtöbb helyen teljes munkaidőt várnak el, de én 1 héten maximum 3 napot tudnék elvállalni.


Milyen melókat keressek? Egyáltalán el tudnék így helyezkedni vagy jobban járok, ha elmegyek egyetem mellett okj-zni?

Elsősorban IT, adminisztráció, HR érdekel, de elvállalnék raktáros melót is



2015. szept. 29. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a levelező képzés többnyire pont arra jó, hogy mellette teljes állásban lehet dolgozni. Gyakornoknak illetve diákmunkára nappalisok kellenek általában, így elég kevés esélyed van arra, hogy bármilyen területen neked megfelelő időbeosztású munkát találj, nem hogy még preferált területeken.
2015. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

én nappali mellett heti 2 napot dolgoztam adatrögzítőként.

Nem tudod megoldani, hogy a státuszod nappalis és úgy veszel fel órákat, hogy tudj dolgozni diákmunkán mellette?

2015. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, hogy hogyan lehet átmenni nappalira, gondolom nem egyszerű, ugyanis oda jóval több pont kellett a bejutáshoz, mint levelezőre. Illetve tesizni sem lenne kedvem.

Pont azért jöttem levelezőre, mert azt hittem, hogy így majd tök jól be tudom osztani az időmet, mellette dolgozhatok is pár napot.

Teljes munkaidőben pedig esélytelen, hogy dolgozzak, mert akkor nem lenne időm még tanulni se, és magánéletem se lenne :D


Jelenleg az okj felől érdeklődök, hogy lehet-e még jelentkezni, mert akkor legalább kapnék családi pótlékot, tb-t, gyerektartást..

2015. szept. 29. 21:37
 4/5 A kérdező kommentje:

Segítene valaki? Más hogyan szerzett munkát levelező mellett?

Teljes munkaidőt azt még értem, csak azzal meg az lenne a nagy baj, hogy nekem pénteken 15:30-tól egyetem van, illetve napi 8 óra meló mellett én nem tudnék tanulni :/


2-3 napos melót szívesen vállalnék

2015. okt. 4. 02:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyira hülyeség, hogy nem számítok diáknak, pedig tanulok :/
2015. okt. 4. 02:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!