Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félévkor 1,2 egyes Szegeden...

Félévkor 1,2 egyes Szegeden nem bukás még?

Figyelt kérdés

2015. szept. 22. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Félévkor asszem nem lehet megbukni....
2015. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van! Mert kémből sok fogalmat kell megtanulni és felrobban a fejem tőle.. Jöhet mégb
2015. szept. 22. 21:03
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
A félévi nem bizonyítvány, hanem értesítő, tájékoztató. De simán lehet egyest adni rá Szegeden is meg Miskolcon is. És ha félévkor egyest kapsz, nagyobb az esélyed az évvégire is, szóval kerüld el.
2015. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az átlagod 1,7-1,8 fölött van (van olyan tanár, akinél elég 1,5 fölött lenned), akkor valószínűleg nem buksz meg, de ha van mondjuk 3 egyesed meg 1 ötösöd, simán megbuktatnak (2,0-és átlaggal), mert az ötös "véletlen" volt. Félévkor egyébként sincs bukás, csak év végén, úgyhogy tarts legalább egy stabil 2-es szintet addig, ne az alapoknál maradj le.
2015. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kémia kettes lett :) nyugi még nincs egyesem! Johetnek válasok
2015. szept. 28. 07:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt az semmit nem jelent, hogy helyileg hol vagy.

másrészt az egy-két darab mennyiből értendő? ha egész félévben írtok 2 dolgozatot és abból az egyik egyes, akkor ne sok jóra számíts. de ha minden héten és 1-2 rosszul sikerül, míg a többi jó lesz, akkor nincs ok az aggodalomra.

a szintje se mindegy, a legtöbb tanár azért valamennyire súlyozza, hogy azt az egyest most egy házi feladatra, röpdogára, esetleg egy témazáró dolgozatra kaptad. utóbbi nyilván nagyobb súllyal kerül majd beszámításra.

voltam én ötös matekból 2 karóval, mert ugyan nem mindig csináltam házi feladatot, de közben versenyre jártam. elektronikából viszont háromból kettő témazáró karó lett és az átlagom is 2 alatt volt, csak azért engedett át, mert utólag szóban el tudtam mondani mindent. németből volt legalább 10 egyesem is, mégis megvoltam hármas félévkor, mert a szódogák rosszak lettek, de a többi ment.

2015. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Matekbol fol vagyok mentve. Köszi. És ez ferr vmiből?

Ha vki nem csinálja meg a házit=1

Ha vki meg csinálja hft=semmi


Írjatok!

2015. szept. 29. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki elmulasztja a kötelességét, büntetést kap. Ha valaki teljesíti a kötelességét, az a norma, az nem kap semmit. A lecke megírása nem szívesség, azért jársz iskolába, hogy valamit megtanulj, a házi feladat ennek az eszköze.

fair: azt így kell írni

2015. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hogy miért aggódsz, még csak most kezdődött az év és rengeteg lehetőséged lesz javítani :) még 3-s is lehetsz ha sokat tanulsz :D
2015. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!