Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pszichológiai asszisztens...

Pszichológiai asszisztens képzés mennyit számít az egyetemi pszichológia szak felvételi eljárásakor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy ha elvégzem a pszichológiai asszisztens OKJ képzést, akkor az hány pontot ér az egyetemi jelentkezéskor?

Esküszöm, hogy kerestem, de nem találtam. Az egyetemek honlapján kívül fórumokon is nézelődtem, és volt, ahol azt írták, ez tévedés, mert nem is számítják be. Most akkor mi is az igazság?


Nekem jelenleg 406 pontom van, elkezdek egy másik szakot, de levelezőn szeretném a pszichológiát is, mert engem igazából továbbra is csak az érdekel úgy igazán. Ha ez az OKJ nem elég, belehúzok, és megpróbálok minél hamarabb összehozni egy újabb nyelvvizsgát. Csak jó lenne képbe kerülni, hogy mégis mire számítsak.


JA, és még az érdekelne, hogy ahol néztem ezt a pszichológiai asszisztens képzést, kiírta az árát. De én úgy tudtam, az első OKJ képzés 20 év alatt ingyenes. Hogy is van ez?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


19/L


2015. aug. 5. 21:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Én is inkább az olaszban bízom. :)

De ha sikerül is, akkor is csak 428 pontom lesz, ami megint nagyon necces, hogy elég lesz-e.... Na mindegy, belevágok és reménykedem.

2015. aug. 5. 23:31
 12/14 anonim ***** válasza:

54 vagy 55 kód a lényeg okj-nál ha ez alattiak nem számolják be többletpontnak

további feltétel, hogy szakirányú legyen a szakképesítés

2015. aug. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Esetleg a középszintű érettségidet is megírhatnád újból, hogy jobb legyen.
2015. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12%
Két nyelvvizsgát nem lehet beszámíttatni szóval ebben ne is reménykedj
2015. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!