Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor hogy is van az...

Most akkor hogy is van az egyetemen a levelező?

Figyelt kérdés

Levelezőre felvettek. E-mailben kapom az infókat a suliról. Megírták az első kurzusom időpontját. Akkor ez most azt jelenti, hogy nem kell hetente bejárnom hétvégente, hanem egy félévben 3-4 kurzuson részt kell vennem és majd csak a vizsgákra kell még később elmennem? Vagy ez tök más és én értettem félre?

Köszi előre is a nagyon nagy segítséget!!!


Amúgy Szeged.



2015. júl. 29. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt így mi honnan tudjuk? Egyértelműen le van írva a levélben.
2015. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Akkor kell bemenni, amikor a konzultációk vannak. Nem minden héten. Ha megadtak 3-4 hetet vagy hétvégét, akkor akkor. De gondolom egyértelműen le van írva a levélben, nem? Ha úgy érzed nem, akkor az adott iskola dékáni hivatalát fel tudod hívni aug. végén és meg tudod kérdezni őket személyesen, hogy mikor és hova menj. Fel a fejjel, majd belejössz! :)
2015. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A levélbe nincs beleírva. Sőőt.. az van odaírva hogy az első kurzus időpontja mikor lesz(ami 5 napos) és mellé, hogy az órarendet hamarosan kiküldjük. Számomra nem egyértelmű. Egyik régi egyetemista ismerősömmel is elolvastattam, de ő se érti. Abban bízok, hogy a hivatalos levélbe benne lesz, de ha ugyanazt kapjuk meg amit e-mailben, akkor gáz van. Belejövök igen és köszi a bíztatást! Csak ugye több ismerősöm is levelezőn van, és ő viszont minden hétvégén ott van, viszont kurzusai nincsneek...
2015. júl. 29. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Intézménye válogatja, hogyan tart órákat (kurzusokat, merthogy a kurzus maga a tárgy). Tanítóképzőbe kéthetente pénteken jártam, gyp-re meg össze-vissza, volt, hogy 8 napot egy hónapban, volt, hogy hármat. A férjem BGF-en péntek-szombat...
2015. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még be sem iratkoztál... az első félévben általában mindenki helyett felveszik az alap órákat. Majd kapsz belépést a neptun rendszerbe és ott tudod megnézni az órarendedet is. Az első héten még ilyen tárgyfelvételes, nincs tanítás, de a levelezős amúgy is néhány héttel később szokott kezdődni.
2015. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!