Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok beiratkozni?

Miért nem tudok beiratkozni?

Figyelt kérdés

Felvettek egyetemre (második szak), a NEPTUN-ban már megjelent a Képzés alatt, viszont amikor a Beiratkozásra kattintok, azt írja ki, hogy "Általános rendszerhiba történt". Ez most csak a szokásos dolog és a Neptun rossz, vagy írnom kellene a TO-nak?


Tudom, hogy még korán van, mert az első szaknál csak augusztus elején kaptam meg a Neptun kódom, tehát nem vagyok elkésve, de örültem volna, ha már most letudom ezt is.


2015. júl. 26. 09:35
1 2
 11/13 anonim válasza:
hát akkor nővérem hogy iratkozott be a neptunban júliusban? :D de nekem nem engedi és én nekem ez lesz az első félévem :S
2015. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
nekem sikerült most már beiratkozni, de a koliba még mindig nem tudok jelentkezni
2015. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
ELTE-s vagyok, rendszerhiba volt az oka, mostanra már helyreállították és be tudtam iratkozni.
2015. júl. 28. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!