Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok beiratkozni?

Miért nem tudok beiratkozni?

Figyelt kérdés

Felvettek egyetemre (második szak), a NEPTUN-ban már megjelent a Képzés alatt, viszont amikor a Beiratkozásra kattintok, azt írja ki, hogy "Általános rendszerhiba történt". Ez most csak a szokásos dolog és a Neptun rossz, vagy írnom kellene a TO-nak?


Tudom, hogy még korán van, mert az első szaknál csak augusztus elején kaptam meg a Neptun kódom, tehát nem vagyok elkésve, de örültem volna, ha már most letudom ezt is.


2015. júl. 26. 09:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
szetintem nincs iratkozási időszak.
2015. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elektronikus úton már lehetséges. A hivatalos iratkozási időszak van augusztus végén.
2015. júl. 26. 10:01
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

hiába írnál a TO-nak, nyári szünet van ott is.

majd aug.végén lehet beiratkozni. általában.

hiába nézed a neptunt, mindig is ki fogja írni a beiratkozást.

2015. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ismeritek ti a Neptun rendszerét? Ahhoz, hogy augusztus végén be tudjak iratkozni, onnan kell majd letöltenem a dokumentumokat, de amíg NEPTUNON KERESZTÜL, ELEKTRONIKUSAN nem iratkozom be, ez NEM megy.

Hangsúlyozom, hogy nem vagyok elkésve ezzel, meg mással sem, egyszerűen csak nem tudom, mi az oka, hogy hibát ír ki. Nem a HIVATALOS beiratkozásra vagyok kíváncsi, írtam, hogy azzal tisztában vagyok. Nem ez az első beiratkozásom.

2015. júl. 26. 10:18
 5/13 anonim ***** válasza:
elektronikusan se lehet. Nekem se ez az első...
2015. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)


Először is, nyugi! Másodszor: nálunk az egyetemen pl. ki van írva, hogy csak bizonyos időtartam után nyílik meg a Neptunban a beiratkozás, ahol aktívra vagy passzívra állíthatod a féléved. Ez nekünk kb. augusztus közepén szokott megtörténni, ekkor működik ez a funkció normálisan.

Lehetséges, hogy még a te esetedben sincs engedélyezve a Neptun ezen funkciója, azt ajánlom, nézz szét egy kicsit a hivatalos weboldalán az egyetemnek, hátha ott van róla valami információ.

Ha minden kötél szakad, és szerinted már most nyitva kellene lennie, akkor pedig hívd fel a TO-t.

2015. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. júl. 26. 10:33
 8/13 anonim ***** válasza:
én is tegnap próbáltam, de nekünk kiírta a rendszer, hogy július 27-től lehetséges beiratkozni, szóval szerintem te is várd meg a jövő hetet, utána írj a TO-ra, hogy probléma lehet.
2015. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez egyébként baromira intézményfüggő, hogy bonyolítja le a félévre történő bejelentkezést, meg a beiratkozást. Attól, hogy a legtöbb helyen Neptun van, még nem azt jelenti, hogy mindenhol ugyanúgy mennek a dolgok, az csak egy tanulmányi szoftver.
2015. júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

képzeld, én két fősulit jártam ki, ismerem a neptunt.

sose lehetett beiratkozni júliusban.

2015. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!