Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ma van a felvételim gimnáziumb...

Ma van a felvételim gimnáziumba, angolból mire készüljek?

Figyelt kérdés

Ma van a szóbeli, és kérdeznek angolból, de mindenkit. Csak annyira, hogy kezdő vagy haladó csoport.


Ha például megkérdezik, hogy hány éves vagyok (angolul, az butaság lenne, ha én azt válaszolnám, hogy 14, today is my birthday? Mert tényleg ma van a szülinapom :):)


A családot átbeszéltem tesómmal, és ha hobbiról kérdeznek azt hogy mondjam, hogy Már 8 éve tanulok zongorázni? Vagy elég lenne, hogy I playing piano?

Köszi a válaszokat!


2010. márc. 5. 10:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Most muszáj kilépnem,a kollégák tornyosulnak itt,hogy kinek írok.Remélem sikerrel jársz a felvételin,én a nyelvvizsgámra úgy mentem el,hogy bevettem a leggyengébb xanax-ból egyet,és segített.Aztán a következő nyelvvizsgámra is így mentem el.Segített ellazítani.

Te ne vegyél be semmit sem.Menni fog az!!Írjál majd hogy mi a helyzet,sikerült-e,és bocs a hülyeségért(idétlen mondatokért,de pár jó percet szerzett nekem.)

2010. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

No worries,you will succeed!!Let me know about the results later if viable.

Eat a little chocolate,that is a really good tranquillizer!I'd say that is the best thing,what is more that's delicious!

Remélem értetted,majd írj!Sok sikert!

2010. márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát jól sikerült:) a szülinaposat sajna nem süthettem el :( de a zongorás az jól jött :) Egy szöveget kellett elolvasni, aztán kérdésekre válaszolni, meg egyet magyarra fordítani. Volt pár szó, amit nem ismertem, de megoldottam :) Meg még a háziállatokról kérdeztek, és azt meg megcsináltam :):)


De nagyon köszi a segítséget!

2010. márc. 5. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!