Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik 9. -ben a matek...

Hogyan zajlik 9. -ben a matek pótvizsga?

Figyelt kérdés
mennyitől van kettes? a mateksofton kivül tudtok mondani valami jó oldalt amivel fel lehet készülni? milyen feladatok vannak benne főleg? muszáj szóbelizni is?
2015. jún. 15. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem nehéz sajnos én is megjártam 7 évvel ezelőtt. Nekem a matektanárom adott egy listát hogy milyen feladatokat gyakoroljak és odavoltak írva a témakörök hogy miket vegyek át, milyen definíciókat és hogyan alkalmazzam. Jártam magán tanárhoz is, meg a szünet alatt 2 hetente a suliba is volt lehetőségem bemenni felkészülésre. Akkor nekem 20% felett adták meg a kettest de mivel az érettségi is változott ilyen szinten így úgy tudom 25% kell a minimálisan de ezt nem tudom biztosra.

Nálam a pótvizsgán 10 feladat volt 5 kérdés ahol definiciót és a hozzá tartozó megoldó képletett kellett tudni, a másik 5 feladat pedig egy adott témakör feladatának volt a megoldása, plusz nálunk olt egy nem kötelező "joker" amivel plusz pontot kaphattam, nekem az volt az amivel majdnem 3 asra javítottam ki az évvégi bukásomat, és ez már nagyon jónak számított de le is csesztek érte miért pótvizsgán értem el a maximálisat és miért nem év végén.


De ha most nehezen megy a matek javaslom keress magántanárt aki foglalkozik veled 12. osztályi mert még nehezebb lesz főleg a 11. osztály ahol aztán lehet görcsölni.

2015. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!