Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit választhatnék? BŐVEBBEN LENT!

Mit választhatnék? BŐVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés
21 éves CNC és hagyományos forgácsoló vagyok.Több helyen dolgoztam már általában 1 hónapot.Az utolsó helyemen 1,5 hónapot.Mindig a leghülyébb indokokkal küldtek el.Próbaidős voltam,bármikor megtehették.Úgy érzem most már,hogy nem nekem való ez a munka,ezek után.Szerintetek milyen szakmát tanuljak és válasszak?Ti mit dolgoztok?:)
2015. máj. 11. 00:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!