Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy tetszett az angol...

Kinek hogy tetszett az angol középszintű érettségi listening-je?

Figyelt kérdés
Szerintem a Thanksgivinges nóta és a kutyaugatás volt a legjobb. És a Task 3 azért nehéz volt.

2015. máj. 9. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled :D Bár nem mondom h nehéz volt a Task3, de nem is olyan egyzserű:) a javítókulcs alapján 90,5% az eredményem. Remélem, hogy enm rontom le a levéllel és a szóbelivel.
2015. máj. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja,cukik voltak a hangeffektek.

Ott nehéznek éreztem a task 2-3-at ,de a megoldókulcs alapján nem is sikerült rosszul(:

2015. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 toobitter ***** válasza:
Hát nem tudom, én előrehozottat tettem, és volt, amiben nem voltam biztos, nem értettem tisztán. Task 3-mal az volt a bajom, hogy annyira fura volt a hanglejtése a palinak, hogy egyszerűen nem sikerült megszoknom :D
2015. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!