Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol társalgási szint elegend...

Angol társalgási szint elegendő hajós munkához pl: segédfelszolgáló felszolgáló?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze!
2010. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Szerintem elég, mert engem is fölvettek volna így hajóra dolgozni (recepciósnak). Ahol én voltam ott ki kellett tölteni egy idegen nyelvű űrlapot számítógépen (angol-francia-német nyelven voltak a kérdések). Ezután elbeszélgetnek veled felszolgálásról, milyen ételhez milyen italt ajánlasz stb. Majd angolul is kérdeznek pár dolgot (pl: miért szeretnél hajón dolgozni).

Ha mész jelentkezni mindig legyen nálad egy magyar és egy angol nyelvű önéletrajz és ha van ajánlólevél ami szintén két nyelven legyen meg.

2010. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, egyik haverom azt mondta nekem

hogy anyanyelvi szint kell :S

2010. febr. 23. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!