Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki a neten nem ír helyesen,...

Aki a neten nem ír helyesen, precízen, az nyelvtan órán sem?

Figyelt kérdés

Foglalkoztat a kérdés. Ismerkedésnél is nekem visszatetsző, ha a lány képtelen helyesen, precízen, tagoltan, összetett mondatokban fogalmazni a neten IS.

Nem is értem, a magyar tanárok hogyan hagyhatják azt, hogy ilyen tragikus helyzet uralkodjon el e téren is.


2015. márc. 17. 20:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

> „Nem fognak találni benne hibát. :D”

A nyelvtanóra egészen biztosan egy szó, és szerintem a magyartanárt is egybe akartad írni, bár az különírva sem hibás.


Másrészt hallottam olyanról, hogy aki sokat írogat, még ha hanyagul is, az jobban ír helyesen élesben, mint aki keveset ír, még ha próbál odafigyelni is:

[link]

2015. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!