Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki a neten nem ír helyesen,...

Aki a neten nem ír helyesen, precízen, az nyelvtan órán sem?

Figyelt kérdés

Foglalkoztat a kérdés. Ismerkedésnél is nekem visszatetsző, ha a lány képtelen helyesen, precízen, tagoltan, összetett mondatokban fogalmazni a neten IS.

Nem is értem, a magyar tanárok hogyan hagyhatják azt, hogy ilyen tragikus helyzet uralkodjon el e téren is.


2015. márc. 17. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet diszlexiás az illető, arról meg nem tehet.
2015. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem például számtalanszor előfordul, hogy hagyok íráshibát a szövegemben, ha telefonról vagyok vagy pedig nagyon akadozik a gépem, szóval nem feltétlen jelenti azt. De általában az első üzenetben bocsánatot is kérek, ha talál ilyet, mert nem szándékos, próbálok rá ügyelni.
2015. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
77%
Elképzelem, ahogy a válaszolók kiguvadt szemmel nézik az írásod, hogy találjanak benne valami kivetnivalót. :D
2015. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van amúgy. :D El-e*
2015. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem fognak találni benne hibát. :D
2015. márc. 17. 20:59
 6/11 anonim válasza:

Nem kellett kidüllesztett szemmel nézni,egy vessző hiányzik. :D

Amúgy, én sem mindig rakok vesszőket messengeren,pontokat egyátalán nem,ékezetet se mindig.

Ettől függetlenül helyesírási versenyekre járattak. :D

2015. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Figyelek rá, hogy jól ìrjam a kommentemet, ìgy érdemben már nem is tudok válaszolni.
2015. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Milyen vessző? Hímvessző, maximum, ha lány vagy. -.- :D
2015. márc. 17. 21:01
 9/11 anonim válasza:
Téged ez miért zavar?-.-
2015. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem feltétlenül következik az egyikből a másik. Ha siet az ember, akkor akármilyen helyzetben könnyen ejt hibát, telefonon végképp. Utólag azt ki lehet javítani, míg egy nyelvtan órán beadott dolgozatban lehet, hogy csak utólag látod, pirossal kijavítva, mert nem volt időd átnézni a helyesírást. :/
2015. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!