Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megbuktam, kezdhetem a...

Ha megbuktam, kezdhetem a következö évet nyelvi elökészitőn?

Figyelt kérdés
eddig nem azon voltam de most azon szeretnék mert ott többet tanulják a nyelvet és nekem a nyelv az egyik erösségem ja meg ugy hallottam hogy ott nem is tanulnak kémiát meg ilyeneket csak asszem matek fizika van de aki tudja az leirhatja .köszi
2008. aug. 21. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Idővel ott is tanulnak kémiát. Minden tantárgyból meg vannak ugyanúgy az óraszámok, mint a rendes osztálynál. Az pedig, hogy járhatsz-e előkészítős osztályba, az igazgató és a tantestület döntésén múlik. Szerintem még holnap menj be az iskoládba, hogy legyen idejük a tanévkezdés előtt dönteni az ügyedben. Ja és még annyit, hogy a nyelvi előkészítő sem könnyebb, mint a rendes osztály. Talán az első év tűnik könnyebbnek, de az sem az. Én is előkészítős vagyok.
2008. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dehogy kerülhetsz oda! Én is ott vagyok és ide nem lehet lebukni. Egyébként ha nyelvi előkészítőről buksz, akkor két évet vesztessz.
2008. aug. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!