Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem unjátok, hogy sok ember...

Nem unjátok, hogy sok ember itt akarja megíratni a háziját?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint te is frászt kapsz tőle!! :D


Én speciel nagyon!!!!

2010. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap teljesen kiakadtam. Segítettem egy leányzónak, és meg sem köszönte, pedig hosszasan leírtam, amire kíváncsi volt. Azt mondtam soha többet nézzenek utána, mi is tanultunk, és mi is megdolgoztattuk magunkat az iskolai anyaggal. Pofátlanságnak a csúcsának tartottam.De legalább én tanultam belőle.
2010. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem legfeljebb ne írjátok meg neki akimeg megírja az megírja.Én is kihasználnám ha valaki megírná helyettem.
2010. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De, nagyon. A másik, amit nagyon unok, hogy a sok pofátélan hülyegyereknek még van, aki birka türelemmel magyaráz is olyan gyökér feladatokat, amiket a kérdező is meg bírni írni önszorgalomból...
2010. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, engem is. Egyszer én is jártam úgy, hogy részletesen elmagyaráztam valamit egy kötelező olvasmányról (nyilvánvaló, hogy a kérdező arra sem vette a fáradtságot, hogy elolvassa) és nekem sem köszönte meg. Úgyhogy többet nem is teszek ilyet. De főleg azt utálom, amikor egész szövegeket kér, hogy fordítsak le! Nem nekem adták fel!
2010. febr. 8. 20:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De. Pedig nem is rég vagyok itt.
2010. febr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem speciel nem zavar, bár még sosem tettem itt fel ilyen jellegű kérdést. Viszont az, hogy az összes általános iskolás itt veri magát középiskolákra meg a központi felvételis pontjaikra, az annál inkább. Nagyon nagy feneket kerítenek a dolgonak, pedig manapság már baromira nem számít. Ha kicsit sarkítani akarok, akkor majdnem, hogy mindegy, hol végzed el a középiskolát ezzel a nevetséges felvételi rendszerrel.


Amúgy nem tudom, hogy ezeket a kérdéseket ugyanaz a három-négy ember teszi-e fel, vagy csak mindenki ugyan abba a két iskolába akar menni :D

2010. febr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer valakinek úgy segítettem,hogy próbáltam motiválni... Valami kötelező olvasmány volt és elmondtam,hogy jó a könyv, rövid is, érdemes elolvasni. (Biztos jól lepontozott...)


Én azon szoktam kiakadni, amikor még arra sem veszik a fáradságot,hogy legalább valami neten utánanézzenek a témának... (Ez főleg verselemzéseknél, meg köt. olv-oknál zavar...)


Pofátlanság, lustaság... Aztán majd nagyot néznek, mikor megbuktatják őket...

2010. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar. Nem tettem még fel ilyen kérdést és nem is válaszoltam ezekre, mert szerintem az alatt az idő alatt, amíg begépeli, addig utána is nézhetett volna ezeknek.
2010. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amikor begépelnek 20-30 elsőfokú egyenletet attól frászt kapok! xD

De amikor pl versenyfeladatok vannak, vagy tényleg olyan feladatok amikor az elvét kérdezi a kérdező és nem a megoldást ,akkor természetesen nyugodtan írja! De akik lusták google-zni 5 percet, vagy kicsit gondolkodni akkor az szánalmas! :D

2010. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!