Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek az idei felvételi...

Szerintetek az idei felvételi nehezebb volt, mint a tavalyi? Alacsonyabbak lesznek a bejutási ponthatárok? (8. évfolyam)

Figyelt kérdés
Gyakorlásképpen megírtam a tavalyit is, és az jobban sikerült, mint a ma.

2015. jan. 17. 14:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nekem a matek jól sikerült csak az a biciklis és a 10es nem ment,a magyarból pedig a 4es feladatot rontottam sztem meg ilyen kis apró hibák a többibe
2015. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Idei volt nehezebb szerintem
2015. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Amugy a buvarosnal az elso kep nem az kene legyen, hogy tul messze van a part?
2015. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A búvárosnál én is azt írtam, hogy messze van a part, de utána rájöttem, hogy a szövegben azt akarták írni, hogy ha messze van a part, akkor nem fogják látni, ha az ujjaddal mutatsz o betűt. Ezért a karjaiddal is mutathatod, mert azt messzebbről is lehet látni.
2015. jan. 18. 10:19
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a tavalyi nehezebb volt..:) (Tavaly írtam)

A magyar legalábbis mindenképp, a matek viszont általában egyenlő szintű(Jó, a 2011-es matek, full könnyű volt.:D)

2015. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki azt tartja a legnehezebbnek, amelyik évben ő felvételizett :D A matektanárom szerint a tavalyi és a 2008-as matek volt gyilkos.
2015. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a tavalyi volt nehezebb. Ebben az évben szerintem meg a magyar.
2015. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szerintem kicsit egyénfüggő is, hogy kinek melyik volt nehezebb. Szerintem az idei matek nehezebb volt, mint a tavalyi. Azt gyakorlásnak 1.-re megírtam 48 pontra, az ideit meg 41-re, de a magyar könnyű volt. Az 49 pont lett.
2015. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!