Zolka96 kérdése:

CNC tanfolyam? Hol?

Figyelt kérdés

Üdv!A gépi forgácsoló a cnc gép kezelését,hol tudom elvégezni?Ebben a szakmában gondolkozom,mert olyan iskolába jártam ahol tanultam műszaki rajzot,CAD programot,viszont szakképzesítés nincs CNC-re !

Kérdésem,az hogy hol tudom kitanulni(melyik iskola) érettségi után ami INGYENES,nem szeretnék gyorstalpalót és, hogy cnc programozó+gépkezelőt ki lehet e "egyből" tanulni?



2015. jan. 12. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami más szakmát tanulj!Telitett már a piac, nem fogsz tudni elhelyezkedni.
2015. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 H_András válasza:

Véleményem szerint nem igaz, hogy telített a piac. Sőt! Nap mint nap hallom, hogy keresik a szakembereket, mert kevés van belőlük.


Én az NCT Akadémiát tudom ajánlani, mind személyes és ismerősök tapasztalataimra alapozva mondhatom, hogy ez az intézmény olyan szintű képzéseket nyújt, amit máshol az országban nem igazán találni. Viszont nem tudom mennyire ingyenes, én egy másik iskolán keresztül kerültem hozzájuk.


A CNC programozásnak van egy alap szintje, ezt már gépkezelőként megtanítják neked, esztergán és marón is és van egy magasabb szintje, amit a programozó technológusoknak tanítanak, viszont úgy tudom, hogy ahhoz hogy elkezdhesd azt a tanfolyamot már kell előképzettség.


Remélem segítettem! :)

2015. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, az NCT nem ingyenes, viszont ajánlanám én is.
2015. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!