Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most tudom hogy iskola kerülőn...

Most tudom hogy iskola kerülőnek fogtok nézni :$ de engem érdekelne hogy hány cm hótól lesz hó szünet egy iskolában?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
:D Szerintem elég esélyes, ahogy így Borsodból elnézem ;)
2010. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy az igazgató hogy dönt. Nálunk volt, hogy hóvihar volt, nem jártak rendesen a hókotrók, kocsival nem lehetett eljárni a belvárosban sem, és mégis kellett menni. A szerencsén múlik :S
2010. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát ja am Miskolc mellet élek és most olyan 30-40 cm hó van de még folyamatosan esik és ha vasárnap is ezt csinálná akkor jó lenne de ez igaz tényleg a tanároktól függ
2010. jan. 30. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne örülj, mert ha elmarad egy tanítási nap a hó miatt, akkor azt be kell pótolni a törvény szerint! Vagy egy szombaton, vagy valamelyik szünidő rovására. Megéri neked, hogy annyival később kezdődjön a nyári szünet?
2010. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tavaly emlékszem felénk volt két olyan nap, amikor ítélet idő volt. A sulitól 10 km-re lakok, általában buszozok. A buszok nem jártak. Első napon még bearaszoltunk autóval a városba hóviharban, tükörjég úton, második napra még durvább lett a helyzet, akkor már nem. Egy vidéki sem ment be, az igazgató még sem rendelt el szünetet. Volt két lazább nap a suliban kb 13-4 emberrel osztályonként, és ennyi. A vidékieknek leigazolták, mivel a buszok nem jártak, a városiaknak nem (kis város, simán be lehet sétálni a legszélső pontjáról is 30 perc alatt a suliba)... Ennyi... Viszont szóba került, hogy ha nem változik a helyzet szünetet rendelnek el, ez pedig tanév végére esett volna. Inkább megyek térdig érő hóban suliba, minthogy nyáron szenvedjek egy héttel tovább, amikor már a hátam közepére sem hiányzik!:)
2010. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz Miskolc mellett?
2010. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már pár falu el is van zárva Borsodban, de itt a városban is hatalmas a hó.
2010. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!