Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudom és értem a matekot, még...

Tudom és értem a matekot, még is a dolgozataim egyesek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Értem a matekot (exponenciális függvény,logaritmus) tudom is. Házijaim jók, táblánál röhögve megoldom a feladatokat, egyéni gyakorlásnál előbb fejezem be mint a többiek. Dolgozatnál 20x elolvasom a feladatot,értelmezem. Elkezdem megoldani, de a felénél lefagyok, összezavarodok és hülyeségeket írok. Matek tanárom sem érti, mi a baj velem. Mit csináljak? Bukásra állok matekból és hiába készülök, dolgozatnál semmi nem megy. Tanács??

2014. nov. 10. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel az iskolapszichológust, vagy ha ilyen nincs, menj az illetékes pedagógiai szakszolgálathoz (hajdani nevelési tanácsadó), ott is találsz szakembert. 14 év fölött szülői beleegyezés nélkül is fogadnak, magyarul csak azzal beszélsz róla, akivel te akarsz. Valószínűleg túlságosan szorongsz, ezen lehet segíteni.
2014. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tom Benko ***** válasza:
Szorongás, teljesítménykényszer. Érdemes szakemberhez fordulni, mielőtt súlyosbodik.
2014. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A matek tanár csak osztja neked az egyeseket és nem is törődik ezzel? Az úgy komoly, ha tudja akkor miért nem beszéltek róla és találtok ki valamilyen más megoldást? Más formában számon kérni stb.
2014. nov. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szorongsz, az a baj.. Nem szabad, hogy ennyire benned legyen az a bizonyos félsz. Arra gondolj, hogy te erős vagy, és nem szabad, hogy legyőzzön téged ez a szorongás.

Menj el pszichológushoz, ő biztos ki tud téged gyógyítani ebből, mert ez nem jó.

2014. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tanárom rendes, tudja h tudom és próbál segíteni

Lehet, hogy azért szorongok dogánál, mert ráparázok az érettségire (11-es vagyok)

köszönöm a tanácsokat :)

2014. nov. 11. 22:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a probléma sajnos nem csak a matekra igaz :/
2014. nov. 11. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!