Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindjárt suli és tavalyról...

Mindjárt suli és tavalyról nálunk maradt a föci atlasz de sehol nem találom. Hol tudnék venni egyet? Alexandra könyvesboltba lehet ilyet kpni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak egy féle atlasz létezik.. Keresd fel a könyvesboltok honlapját és nézd meg van-e!
2014. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vatera.hu
2014. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is, ha borítójára emlékszel, akkor valószínűleg már rájöttél, hogy melyik könyvkiadó jelentette meg (remélhetőleg). Ez alapján használtat tudsz venni jófogáson, olx-en. De az sem mindegy, hogy hányadik kiadás. Mert te lehet, hogy veszel egy 2013-t, de az más, mint a 2011-s. Ennek az alapján tudsz utána járni, hogy melyik évben vetted és/vagy hanyadik kiadás. Vagy akár a könyvkiadó honlapján is böngészhetsz. Alexandrában, vagy ilyen könyves boltokban nem hiszem, hogy kapsz, tankönyveket nem árulnak. Erre ott van a könyv saját kiadójának az oldala, ahol azt hiszem rendelhetsz online. (bár ezzel a mostani tankönyv rendszerrel fene tudja.)

Bár én igazából keresném azt a könyvet mint a fene. Nem szívódhatott fel egy atlasz! Biztos nem adtad le? Mert azért a könyvtárban sem úgy működik (szerintem!), hogy: Elvesztettem egy könyvet, de vettem helyette egy másikat!

2014. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bookline.:) ott mindenféle atlasz van.
2014. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!